Obchodně technický zástupce pro jižní Čechy!

  • TOP zaměstnavatel
  • České Budějovice

Máte zkušenosti jako obchodní zástupce a oblast DIY Vám není cizí? Začněte pracovat pro světového lídra na průmyslových i spotřebitelských trzích. Do obchodní divize zaměřující se na lepidla pro řemeslníky i spotřebitele hledáme kolegu/kolegyni na pozici obchodně technického zástupce pro region jižních Čech!

Popis pozice

  • péče o svěřené klienty tradičního a moderního trhu - divize Adhesives ACC - Pattex, Chemoprén, Tangit, Loctite, Metylan, CSV
  • rozvoj obchodu a hledání nových zákazníků v rámci svěřeného regionu
  • vedení a řízení obchodního servisu - merchandising
  • plnění obchodní strategie a prodejních cílů
  • zodpovědnost za marketing na prodejních místech
  • monitoring vývoje trhu a konkurence a pravidelný reporting

Požadavky

  • alespoň SŠ vzdělání
  • minimálně 3 roky zkušeností na obchodní pozici
  • skvělé komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost MS Office

Hledáme týmového hráče, který se nebojí samostatně rozhodovat a nebude mu vadit pravidelné cestování ve svěřeném regionu!

Nabízíme

  • zajímavé mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností
  • kvartální prémie
  • měsíční paušál na stravné
  • 500 Kč do cafeterie každý měsíc
  • e-shop s firemními produkty za velmi výhodné ceny
  • možnost MultiSport karty s příspěvkem od zaměstnavatele
  • služební auto i pro soukromé účely
  • 5 sick days za rok
  • 25 dní dovolené
  • narozeninový den
  • a mnoho dalších výhod - linka pomoc, očkování zdarma...

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tomáš Vičík
E-mail: tomas.vicik@manpower.cz
Telefon: +420 720 952 848