Účetní příspěvkové organizace ( finanční účetní)

  • Karlovy Vary
  • HPP
  • nástup ihned

Kontakt: Černíková Tereza, tel.: 739 673 522, e-mail: cernikova@logistickaskola.cz
Hledáme do kolektivu kolegu/kolegyni, který/á se nebude bát nových výzev a živého pracovního prostředí.

Hlavní náplň práce:

  • kompletní zpracování účetnictví školy
  • zpracování a účtování VF,DF, pokladna, banka, aj.
  • měsíční, čtvrtletní, roční uzávěrka
  • roční inventarizace v rámci roční uzávěrky
  • zpracování a účtování projektů školy

Co od Vás očekáváme?

  • ukončené SŠ vzdělání nejlépe ekonomického zaměření
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost podvojného účetnictví ( znalost podvojného účetnictví p.o. výhodou)
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost,
  • vstřícnost a pozitivní přístup k inovaci
  • motivace k dalšímu osobnímu rozvoji a vzdělávání

Podporujeme vzdělávání a růst našich zaměstnanců, jistota zaměstnání a příjemné pracovní prostředí, pestrá pracovní náplň, zaučení kvalifikovaným zaměstnancem.
5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Umístění pracovní pozice

Střední odborná škola logistická a střední odborné učiliště Dalovice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 21 710–31 820 Kč
Pracoviště: Hlavní 114/29, Dalovice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Tereza Černíková
E-mail: cernikova@logistickaskola.cz
Telefon: 739 673 522
ID inzerátu: 784244

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.