Specialista/ka výběrových řízení - projektový/á manažer/ka pro projekty realizované z dotací EU

  • Hodonín
  • HPP
  • nástup 27. 5. 2024

Do stále se rozvíjející společnosti hledáme specialistu/ku výběrových řízení / projektového manažera/ku pro projekty realizované z dotací EU.

Náplň práce: administrace výběrových řízení, administrace a řízení projektů z EU (MPSV, MPO, SZIF) od podání žádosti až do vyplacení dotace a následný monitoring projektu.

Požadavky: komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík, ochota učit se novým věcem, zkušenosti s řízením projektů nebo psaním podnikatelských záměrů a zkušenosti s výběrovými řízeními výhodou, VŠ vzdělání výhodou, řidičský průkaz sk. B.

Co nabízíme: zázemí dlouhodobě prosperující společnosti, dlouhodobá spolupráce, pravidelná mzda, měsíční odměny za kvalitně odvedenou práci, pružná pracovní doba, stravné, možnost i zkráceného úvazku.
Pro domluvení osobní schůzky nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt (Po - Pá od 8:00 do 13:00 hod).

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - stravné

Umístění pracovní pozice

PERFECT pure service, o.p.s.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000–45 000 Kč
Pracoviště: Jungmannova 499/41, Kyjov
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Kateřina Ostrezy
E-mail: personalni@sedova.cz
Telefon: 702007073
ID inzerátu: 784653

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.