Office Manager/ka

  • Žďár nad Sázavou
  • HPP
  • nástup 1. 8. 2024

Popis

Pozice: Office Manager/ka

Popis pozice: Hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni, který/á bude mít na starosti široké spektrum činností spojených s office managementem. Vaše práce bude zahrnovat přípravu podkladů pro účetnictví, evidenci skladových zásob, inventuru, statistiku, revize, fakturaci (FaV a FaP), správu pokladny, a další administrativní úkony. Dále také občasné činnosti jako jsou správa smluv, příprava mzdové agendy, personální záležitosti a komunikace s úřady a dalšími partnery.
Hledáme flexibilního kolegu/kolegyni, který/á se nebude bát rozmanité práce a ocení možnost pružné pracovní doby.

Požadavky:
" Vzdělání SŠ s maturitou nebo vyšší
" Znalost MS Office, případně dalších kancelářských programů
" Uživatelská znalost účetního software Pohoda výhodou
" Schopnost komunikovat v českém jazyce, anglický jazyk výhodou
" Pozitivní přístup, preciznost, zodpovědnost
" Praxe v oboru výhodou

Pracovní podmínky:

" Pracovní úvazek: 6-8 hodin denně, dle dohody

Benefity:
" Dovolená, stravenkový paušál
" Pružná pracovní doba
Pokud hledáte stabilní pracovní místo v přátelském kolektivu s možností rozvoje a chcete se přidat k našemu týmu, neváhejte a zašlete nám na e-mail svůj životopis a motivační dopis. Prosíme o první kontakt výhradně e-mailem.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC - " Znalost MS Office, případně dalších kancelářských programů

Benefity

  • Jiné výhody - Stravenkový paušál, Pružná pracovní doba

Umístění pracovní pozice

TISKÁRNA UNIPRESS s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000–30 000 Kč
Pracoviště: Jamská 2364/57, 59101 Žďár nad Sázavou
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Mgr. Roman Zídek
E-mail: info@unipress-zr.cz
ID inzerátu: 785025

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.