Inženýr dodavatelské kvality

  • TOP zaměstnavatel
  • Pardubice

Hledáme nového kolegu na oddělení kvality, který se chce stát členem pohodového týmu. Pracujte pro společnost, která spolupracuje se světoznámými značkami jako je BMW nebo Toyota.

Právě hledám inženýra dodavtelské kvality do Pardubic

Popis pozice

Vaší náplní práce bude:

  • Spravovat zákaznické a interní portály
  • Sledovat a kontrolovat kvalitu dílů (součástky, nakupované a hotové díly) pro každého zákazníka a řídit související akční plány
  • Vyjednávat a zpracovávat reklamace / náklady k dodavatelům
  • Provádět procesní audity u dodavatelů (VDA6.3)
  • Zpracovávat analýzy a zpracování vrácených dílů
  • Pracovat na nových projektech, spolupracovat na vzorkování společně s projektovým týmem (PPAP)
  • Vytváření hraničních vzorků

Požadavky

  • Aj na komunikativní úrovni (každodenní komunikace)
  • Zkušenosti v automobilovém průmyslu
  • Znalost FMEA, VDA, 8D, QRCI, KP, CPK, SPC

Nabízíme

  • práci ve stabilním týmu
  • odměny ke mzdě
  • kompletní zaškolení
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů volna
  • 2 sick days
  • jazykové kurzy
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijko
  • možnost home officu-po zaučení a domluvě
  • odborné kurzy a školení
  • a další benefity…

Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče.

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 50 000–65 000 Kč
Kontaktní osoba: Tereza Břetenářová
E-mail: tereza.bretenarova@manpower.cz
Telefon: +420 724 389 072
ID inzerátu: 785476