Řidič a pracovník půjčovny lodí a koloběžek Žlutá Plovárna

  • Jablonec nad Nisou
  • DPP, DPČ
  • nástup ihned

SUNDISK je rodinná firma s 20 letou tradicí, s přátelskou a otevřenou atmosférou. Pod značkou SUNDISK family spravujeme síť sportovně-rekreačních a ubytovacích zařízení v Českém ráji, v Jizerských horách i na Jižní Moravě.
Aktuálně hledáme sezónní posily na pozici Řidič a pracovník půjčovny lodí na Žluté Plovárně (start a cíl je vždy v Jablonci).

Náplň práce

  • řízení osobního automobilu (do 9 osob) s vlekem
  • nakládání/vykládání a převoz lodí a koloběžek
  • výpomoc v provozu půjčovny
  • komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • řidičský průkaz sk. B (zkušenosti s jízdou s vlekem výhodou nikoliv podmínkou)
  • fyzickou zdatnost (nakládání/vykládání lodí a koloběžek)
  • spolehlivost
  • časovou flexibilitu (spolupráce od května do října) - lze skloubit se školou
  • chuť pracovat
  • příjemné vystupování
  • zodpovědnost

Nabízíme

  • kompletní zaškolení v jízdě s vlekem
  • možnost vzdělávání a rozvoje
  • výchozí místo výkonu práce Jablonec nad Nisou (zde řidič začíná), po domluvě lze i Malá Skála
  • zdarma pití a jídlo na směně
  • účast na zajímavých firemních akcích
  • možnost celoroční spolupráce na dalších projektech

Kontakt: e-mailem

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Závodní stravování
  • Jiné výhody

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 130–150 Kč / hod.
Pracoviště: Podhorská 1124/93, 46601 Jablonec nad Nisou
Typ úvazku: DPP, DPČ
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Havrdová
E-mail: kariera@sundisk.cz
ID inzerátu: 785661

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.