Projekt manažer - strojírenství

  • Doporučujeme
  • Benešov
  • HPP
  • nástup 1. 7. 2024

Společnost AKROS CZ, s.r.o. je výrobní strojírenská společnost s dlouhou tradicí. Pro doplnění našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici projektového manažera.

Náplň práce:
►Zodpovědnost za realizaci projektů (zakázek) od vstupního jednání se zákazníkem do předání v domluvených termínech a požadované kvalitě
►Koordinace technologických operací v průběhu projektu mezi výrobou, montáží a subdodavateli

►Zajištění materiálů v daných termínech a jejich evidence

►Zajištění případných kooperací včetně průběžné kontroly rozpracovanosti

►Administrace projektu

►Zajištění expedice

►Řešení reklamací a neshod

Požadujeme:
►SŠ/VŠ vzdělání technického směru

►Samostatnost a zodpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů

►Organizační a komunikační schopnosti

►Znalost práce na PC (MS Office, Abra, CAD výhodou)

►Znalost čtení technické dokumentace

►Spolehlivost

Nabízíme:

►Perspektivní práci v české firmě – jsme na trhu již 34 let

►Možnost seberealizace a profesního růstu
►Příjemné pracovní prostředí

►Stravenky

►Nástupní plat 40.000 – 45.000 Kč

Misto výkonu práce:

►AKROS CZ, s.r.o  Hvězdonice 7, okr. Benešov

►Nástup možný ihned

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Benefity

  • Naturální výhody
  • Dovolená navíc
  • Výrobky a služby se slevou
  • Multisport karta
  • Stravenky
  • Vlastní organizace práce

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Pavel Štěpán
E-mail: pavel.stepan@akros.cz
Telefon: 734 443 909