Řidič VZV / OBNOVÍME platnost průkazu

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Benešov
  • HPP
  • Pro absolventy

Hledáte práci v čistém skladu bez nočních směn? Nemáte platný průkaz? My Vám ho OBNOVÍME!

Do centrálního skladu potravinářského řetězce hledáme nové kolegy na pozici Skladník/Řidič VZV.

Náplň práce:

  • Obsluha VZV a ručních vozíků
  • Převoz hotových výrobků z provozu do expedice
  • Vykládky a nakládky expedičních vozů
  • Manipulaci se zbožím
  • Pomocné práce ve skladu

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost s VZV
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Chuť se učit novým věcem

Nabízíme:

  • Ranní (6 – 15), odpolední (15 – 23), možnost občasné práce o víkendech
  • Příspěvek na dopravu 4 500 Kč
  • Stravenkový paušál
  • Pravidelné navyšování mezd
  • 25 dnů dovolené
  • Sickdays
  • Po zapracování smlouvu na dobu neurčitou
  • Občerstvení na pracovišti formou ovoce a zeleniny
  • Zaměstnanecké slevy na firemní výrobky

Pracoviště:

  • Divišov u Benešova

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) - Neplatné obnovíme
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Firemní akce
  • Dovolená 5 týdnů
  • Sick days
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Výrobky a služby se slevou
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenky

Kontaktní osoba: Bc. Adam Badošek
E-mail: adam@kaseacz.cz
Telefon: +420 606 308 982