Specialista kvality - i pro čerstvé absolventy!

  • TOP zaměstnavatel
  • Kolín

Máš technické vzdělání a základní povědomí o součástkách v automobilech? Nebo jsi prostě jen nadšenec, který se ve volném čase v autech rád "vrtá" a chtěl by jsi se tomu věnovat naplno? Domluvíš se navíc ještě i anglicky a máš rád výzvy? Pak se přidej k nám...

... hledáme nového parťáka/parťačku na naše oddělení kvality, někoho, kdo má pozitivní vztah k autům, kdo by rád kombinoval práci v provozu s prací v kanceláři a komu nevadí občasné cestování.

Náplň práce:

  • řešení problému s kvalitou dodávaných elektro dílů
  • nastavování kontrolních mechanismů
  • sběr dat z výroby
  • hledání a navrhování opatření
  • komunikace závad a jejich řešení s dodavateli
  • občasné služební cesty (ČR i zahraničí)

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • základní orientace v technické dokumentaci
  • AJ na úrovni běžné komunikace
  • záliba v automobilovém průmyslu velkou výhodou
  • běžná práce na PC
  • pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

  • stabilní práci s možností růstu
  • flexibilní pracovní dobu
  • zajímavé finanční ohodnocení od 40.000Kč výše (dle zkušeností)
  • roční bonusy a osobní prémie
  • dotované stravování
  • příspěvky na benefitní konto
  • 25 dní dovolené
  • a řadu dalších benefitů...

Pokud Tě nabídka zaujala, reaguj prosím přes "odpovědět"

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Barbora Sýkorová
E-mail: barbora.sykorova@manpower.cz
Telefon: +420 727 807 686