OBSLUHA SKLADU | občasné výjezdy do terénu

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Do firmy, která se zabývá půjčováním vybavení pro stavby, bednění a pažení hledáme nového spolehlivého parťáka jako Obsluhu skladu, který bude čas od času jezdit i na výjezdy k zákazníkům.

Jedná se o práci v Ostravě – Přívoze.

Popis pozice

  • výdej a příjem zboží na půjčovně (včetně kontroly stavu a kvality dle manuálu)
  • provádění údržby
  • natírání, lakování
  • výjezdy k zákazníkům (i na několik dní) - zaučení zákazníka a dohled na zapůjčené zboží
  • čištění dílců pomocí vysokotlakého vodního zařízení
  • ideálně svařování elektrodou (pouze občas)
  • práce s velkým kladivem

Požadavky

  • min. SOU s výučním listem
  • velkou výhodou je vazačský a jeřábnický průkaz (případně alespoň zkušenosti)
  • podmínkou je ŘP sk. B, E
  • ochota cestovat po ČR - občasné výjezdy k zákazníkům (ubytování zajištěno)
  • fyzická zdatnost – manipulace s těžkými kusy
  • zkušenosti se svařováním (výhodou platný průkaz)
  • uvítáme zkušenosti s lakováním a natíráním
  • spolehlivost v docházce

Nabízíme

  • mzda 150 – 170 Kč/h dle výkonu
  • stravenkový paušál v hodnotě 90 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • pouze ranní směny od 6:30 – 15:00 hod.
  • příplatky za výjezdy
  • volné víkendy
  • dobrá dostupnost autem i MHD

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Pavla Petrošová
E-mail: pavla.petrosova@manpower.cz
Telefon: +420 720 936 939