Balení zboží pro e-shop v centru Brna

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Hledáme šikovné muže nebo fyzicky zdatné ženy na pozici pracovníka balení zboží. Jedná se o práci v příjemném malém kolektivu v centru Brna. Vaší povinností bude balení odchozích objednávek eshopu s hospodářskými potřebami.

Popis pozice

  • Balení zboží od obálek po krabice podle objednávky zákazníků
  • Pracovní doba 8-16:30
  • Volné víkendy

Požadavky

  • Praxe není nutná
  • Spolehlivost, pravidelná docházka a dobrá nálada

Nabízíme

  • Fixní mzda + bonus za výkon
  • Stravenkový paušál za každý odpracovaný den
  • Práce přímo v centru Brna
  • Čisté a příjemné prostředí v přátelském kolektivu

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Dominika Náplavová
E-mail: dominika.naplavova@manpower.cz
Telefon: 702 153 283
ID inzerátu: 787259