*** asistent obchodně-technického oddělení / rozpočtář ***

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava-město
  • HPP

Firma PRAGOCLIMA spol s.r.o. vznikla v r. 1990 a patří mezi významné společnosti zabývajíci se montáží, prodejem a servisem klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel.

Pro naši společnost Pragoclima hledáme nové posily do týmu administrativně/technických pracovníků.

Místo pracoviště: Ostrava

V rámci rozšiřování našich aktivit hledáme nové kolegy na pozici asistent obchodně-technického oddělení / rozpočtář.

Náplň práce:

- příprava cenových nabídek/podkladů dle zadaných parametrů

- zastupitelnost pozice back-office v případě dovolené/nemoci

Požadujeme:

· Komunikativnost

· Pečlivost, spolehlivost, důslednost

· Podmínkou znalost MS Office na uživatelské úrovni (excel, word, outlook)

· Logické uvažování

· Středoškolské vzdělání (technický obor výhodou)

Nabízíme:

· Práce na HPP

· Zázemí stabilní firmy působící na trhu od roku 1990

· Příjemný pracovní kolektiv

· Odpovídající platové ohodnocení

· Stravenkový paušál, multisport karta

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Cafeterie
  • Bonusy a prémie
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Mobilní telefon

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: ing. Ivana Ulmanová
E-mail: ivana.ulmanova@pragoclima.cz
Telefon: 731414693