Obsluha CNC (mzda až 55 000 Kč)

  • TOP zaměstnavatel
  • Chrást

Pro mezinárodní strojírenskou společnost sídlící blízko u Plzně hledáme kandidáty na pozici obsluhy CNC.
Pokud máte zkušenost z obdobné pozice a hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte nám zaslat váš životopis.

Nástup možný ihned.

Popis pozice

  • Obsluha CNC obráběcích strojů v řídícím systému Heidenhain (výměna obráběcích nástrojů, korekce, měření výrobků atd.)
  • Kontrola vyrobených dílů
  • Plnění výrobního plánu
  • Dodržování BOZP a PO

Požadavky

  • Vyučení v oboru (např. mechanik seřizovač, obráběč kovů)
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Praxe na CNC stroji, znalost Heidenhain výhodou
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Roční a věrnostní odměny
  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • Kariérní růst (možnost zvyšování kvalifikace)
  • Příspěvek na dopravu
  • Náborový bonus

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Tereza Vlachová
E-mail: tereza.vlachova@manpower.cz
Telefon: +420775852654