Účetní Prostějov

  • TOP zaměstnavatel
  • Prostějov

Do prostějovské výrobní pobočky nadnárodní společnosti, hledáme účetní.

Popis pozice

  • Pracovat na finančním oddělení české pobočkynadnárodní společnosti
  • Budete součástí menšího pracovního týmu, ale budete spolupracovat s kolegy a s kolegyněmi z ostatních výrobních i administrativních oddělení, nejen s kolegy českými, ale i s japonskými a korejskými.
  • Převážnou část pracovní doby budete evidovat a účtovat doklady, vyhotovovat reporty, budete mít na starosti kompletní účtování výrobní divize, povedete evidenci majetku.
  • Vaše pracovní doba bude pružná. Pevná část pracovní doby je stanovena od 10:00 do 15:00 hodin, volitelná část pracovní doby je od 6:00 hodin do 19:00 hodin.

Požadavky

  • SŠ, případně VŠ vzdělání ekonomického směru, předchozí zkušenost na podobné pozici.
  • Bez pokročilé uživatelské znalosti MS Office – Excel a bez zkušenosti s účetními programy to, bohužel, nejde.
  • Aktivní znalost angličtiny je nutná, abychom se vzájemně dorozuměli i se zahraničními kolegy.
  • Samostatnost, pečlivost a odpovědný přístup k práci jsou společným základem úspěchu pro všechny pozice na finančním oddělení.

Nabízíme

  • Dostatek času na zapracování pod vedením zkušenějších kolegů
  • Nástupní mzdu v rozmezí od 33.000,- do 36.000,- Kč/měsíc v závislosti na dosažené kvalifikaci a získané praxi
  • Pravidelné odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost občasné práce z domova
  • Obědy v závodní jídelně za 27,- Kč
  • Parkování v areálu firmy
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Výhodný mobilní tarif
  • Odměnu při pracovním jubileu
  • Dlouhodobou stabilitu
  • Pracovní prostředí, kde bezpečnost práce je prioritou
  • Firemní akce

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Sylva Valentová
E-mail: sylva.valentova@manpower.cz
Telefon: +420 727 901 411