Kontrola kvality zdravotnických výrobků

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Přidejte se k našemu týmu a získejte příležitost pracovat ve farmaceutickém odvětví. Právě teď hledáme nové kolegy na kontrolu kvality injekčních lahviček. Tato pozice je ideální pro detailně orientované osoby připravené pracovat ve dvousměnném provozu.

Popis pozice

  • Pečlivá kontrola injekčních lahviček pro zjištění jakýchkoliv viditelných vad
  • Precizní vedení dokumentace spojené s kontrolou kvality
  • Občasná manipulace s materiálem pomocí paletového vozíku

Požadavky

  • Výborný zrak a schopnost rychle zaznamenat nesrovnalosti oproti normám
  • Praxe s kontrolou kvality vítána
  • Dodržování stanovených postupů
  • Ochota pracovat ve dvousměnném režimu

Nabízíme

  • Dobré platové ohodnocení
  • Příplatky ke mzdě
  • Týden dovolené navíc
  • Stabilní zaměstnání na plný úvazek
  • Šance získání praxe v prestižním oboru medicinské výroby

Místo výkonu práce Brno Řečkovice

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Viktoriya Borshchevska
E-mail: viktoriya.borshchevska@manpower.cz
Telefon: +420 731 634 083
ID inzerátu: 789128