Konzultant pro zavádění nového firemního systému | až 60 tisíc

  • TOP zaměstnavatel
  • Vsetín

Do našeho přátelského týmu hledáme nového kolegu (či kolegyni) na pozici konzultanta pro zavádění nového firemního systému. Nový kolega bude mít za úkol vyškolit uživatele, aby uměli efektivně pracovat s novým informačním systémem. Pracovali jste někdy s jakýmkoliv ekonomickým či mzdovým programem? Umíte informace vstřebat i předat? Pak jste náš člověk a rádi se s vámi potkáme. Nabízíme skvěle placenou pozici a pohodu v týmu.

Popis pozice

  • Budete školit uživatele firemního systému do práce s ním
  • Trpělivost a komunikativnost je vaše druhé jméno
  • Když bude třeba, budete spolupracovat s IT specialistou (netřeba rozumět IT)

Požadavky

  • VOŠ/VŠ
  • Zkušenosti s nějakým firemním systémem
  • Komunikativnost, schopnost předávat informace
  • Ekonomické či účetní povědomí je velký bonus

Nabízíme

  • Mzdu až 60 tisíc (dle zkušeností)
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na penzijní spoření
  • Možnost auta pro soukromé účely
  • Práci v přátelském týmu
  • Velmi důkladné zaškolení a podpora

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Žůrková
E-mail: tereza.zurkova@manpower.cz
Telefon: +420 733 626 275