Specialista expedice

  • TOP zaměstnavatel
  • Choceň

Hledáte uplatnění v oboru logistiky s různorodými pracovními činnostmi? Máte vzdělání v oboru logistky nebo předchozí zkušenosti s expediční činností a nezaleknete se ani 3 směnného režimu? Pak hledáme právě vás!

Dejte nám o sobě vědět a staňte se součástí výrobní společnosti , která vám poskytne čisté pracovní prostředí v moderním závodě a mimo jiné i řadu pěkných benefitů.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Popis pozice

  • zodpovědnost za naskladnění a vyskladnění hotových výrobků
  • různorodé pracovní činnosti - kombinace administrativních a expedičních činností
  • komunikace s řidiči přepravních společností
  • řízení nákladek dle priorit
  • koordinace menšího týmu skladníků s VZV (4 lidé)
  • práce v systému SAP

Požadavky

  • SŠ/ SOU podmínkou, v oboru logistiky výhodou
  • předchozí praxe na obdobné pozici není podmínkou, ale velkou výhodou
  • organizační schopnosti a zodpovědnost
  • ochota pracovat ve 3 směnném režimu
  • znalosti práce na počítači MS office (SAP výhodou)

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonus za splnění pracovního fondu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • věrnostní bonusy

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lucie Luštinová
E-mail: lucie.lustinova@manpower.cz
Telefon: 702290139