Obchodně technický zástupce pro Západní Čechy, 55 000-60 000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň

Pro rodinnou společnost zabývající se výrobou strojů hledáme kandidáty na pozici Obchodně technický zástupce pro Západní Čechy.

Popis pozice

  • osobní návštěvy u klientů v Západočeském kraji
  • administrativní a technická příprava projektů
  • navrhování technických řešení projektů zákazníka
  • konzultace s dodavateli ohledně řešení projektů
  • pravidelné porady v Praze (1x týdně)

Požadavky

Jsme otevřeni kandidátům s technickým zázemím nebo technickým vzděláním, kteří mají obchodního ducha a příjemné vystupování.
Výhodou znalost anglického jazyka.

Nabízíme

  • firemní auto i pro soukromé účely
  • kvartální odměny ke mzdě
  • mobilní telefon a notebook
  • dotované stravování (30 Kč oběd)
  • ŘP sk. B

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Havlovicová
E-mail: tereza.havlovicova@manpower.cz
Telefon: +420 727 991 982