Mechanik

  • Doporučujeme
  • Rychnov nad Kněžnou
  • HPP

Popis

Hledáme proaktivního mechanika

Firma: Serafin Campestrini s.r.o. (zaměstnavatel)
Místo pracoviště: Husova 31, Borohrádek, okres Rychnov nad Kněžnou
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Jazyky: čeština (výborná)
Benefity: možnost si napracovat hodiny, vzdělávací kurzy, školení, stravenky/příspěvek na stravování, bonusy/prémie, pracovní oblečení, příspěvek na vzdělání, občerstvení na pracovišti, sleva na firemní výrobky/služby

Kontaktní údaje
Petr Beran z firmy Serafin Campestrini s.r.o
Telefon: +420 737 410 760
E-mail: petr.beran@secacz.cz

Hledáme proaktivního mechanika, který se stane součástí našeho nově vznikajícího technického oddělení. Jste zodpovědný, máte zapálení do projektů?

Co vás čeká

  • Práce při údržbě a opravách budov, strojů a zařízení
  • Dodržování technologických postupů a důsledné dodržování BOZP a PO
  • Předávání požadavků k nákupu technického materiálu
  • Plnění pracovního plánu
  • Výpomoc kolegům při opravách a rekonstrukcích

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Aktivní a zodpovědný přístup k práci, spolehlivost
  • Manuální zručnost, schopnost práce v týmu
  • Ochota pracovat na směny ( ranní a odpolední )

Chybí Vám z toho něco? Nevadí. Součástí Vaší karierní kvalifikace bude školení, kde získáte všechny potřebné zkušenosti a certifikáty.

  • Svařování dle (ČSN 05 0705, ČSN EN ISO 9606-1, 2, ČSN EN ISO 13585, ČSN EN ISO 14732)
  • Dělení plamenem a elektrickým obloukem
  • Znalosti číslicových systémů
  • Průkaz k obsluze VZV
  • Školení odborné způsobilosti elektro podle NV 194/2022 Sb. § 6,7
  • ŘP skupiny C+E, T

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí stabilní firmy
  • Mzda: odpovídající dle zkušeností
  • Příplatek za pohotovost
  • Stravenky a poukázky na nákup pracích a čistících prostředků
  • Měsíční osobní ohodnocení
  • Zaměstnanecké slevy v podnikové prodejně
  • Práce na plný úvazek
  • Nástup možný ihned

Jsme stabilní výrobce dřevěných obkladů, latí, hranolů a dalších dřevařských výrobků. S více než 100letou historií rodinné rakouské firmy patříme mezí přední výrobce v Evropě. Od 1993 vyrábíme kompletní sortiment v našem závodu ve východočeském Borohrádku. S našimi 150 zaměstnanci tvoříme spolehlivý SECA tým.

Abychom byli schopni vyrábět kvalitní české palubky, je potřeba provést řadu úkonů. Vaší prací bude zajistit, aby SECA byla symbolem kvalitních dřevařských výrobků, oblíbených u našich obchodních partnerů. Máte pozitivní vztah ke dřevu a práci s ním? Nabízíme Vám práci u jednoho z předních evropských výrobců hoblovaného dřeva a dále zpracovávaných dřevařských produktů.

Benefity

  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Výrobky a služby se slevou
  • Bonusy a prémie

Umístění pracovní pozice

Serafin Campestrini s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Husova 31, 51724 Borohrádek
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Petr Beran
E-mail: petr@secacz.cz
Telefon: +420737410760
ID inzerátu: 790363