DĚLNÍK/DĚLNICE VE VÝROBĚ

  • Frýdek-Místek
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

TŘ z:22/5/2024
MILKEFFEKT je česká firma, která se specializuje na výrobu pařených sýrů.
Hledáme nové kolegy, kteří s námi chtějí pracovat v úspěšné firmě a být za to dobře zaplaceni. Pokud jste to Vy, rádi Vás přijmeme do našeho přátelského týmu.
Dělník/Dělnice ve výrobě

Náplň práce:

  • výroba pařených sýrů.

Nabízíme:

  • práci v moderním a čistém prostředí.

Požadujeme:

  • lidský přístup
  • chuť pracovat
  • spolehlivost a pečlivost.

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí
  • nadstandardní mzdu
  • zdravotní volno v rozsahu 5 dní k standardní dovolené
  • příspěvek na stravování 100 Kč/odpracovaná směna
  • příspěvek na budoucnost 12 000 Kč/ročně
  • roční prémie 50 000 Kč (dle splnění firemních cílů)
  • firemní výrobky za výhodné ceny
  • zaměstnanecké telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
  • firemní akce a další benefity

Kontakt:

  • telefonicky, emailem.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Benefity

  • Jiné výhody - zdravotní volno v rozsahu 5 dní k standardní dovolené - příspěvek na stravování

Umístění pracovní pozice

MILKEFFEKT Holding a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 130 Kč / hod.
Pracoviště: 559, 73961 Třinec
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Kontakt
E-mail: personalni@milkeffekt.cz
Telefon: 770 149 336
ID inzerátu: 790432

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.