Technik údržby | Skvělá příležitost i pro juniory!

  • TOP zaměstnavatel
  • Bzenec

Aktuálně hledáme nadšeného kolegu na pozici Servisního technika pro mezinárodní společnost se sídlem na Hodonínsku. Pokud máte zájem o techniku a rádi se učíte nové věci, tato pozice je ideální právě pro vás! Firma se zabývá výrobou konektorů pro řídící jednotky a bezpečností prvky v oblasti automotive.

Popis pozice

  • Zajištění chodu výrobního závodu, včetně dodávek energií, chlazení a klimatizace
  • Obsluha a údržba rozvodů vysokého a nízkého napětí, vzduchotechniky a klimatizačních systémů
  • Provádění preventivní údržby a spolupráce s externími firmami
  • Práce na směnný provoz (ranní/noční)

Požadavky

  • Elektro vyhlášku č. 194/2022 (bývalá vyhláška 50)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Manuální zručnost a technické myšlení

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc pro zasloužený odpočinek
  • Práce na dvousměnný provoz (ranní/noční)
  • Zaměstnanecké slevy na elektroniku
  • Dotované závodní stravování s širokým výběrem jídel
  • Věrnostní odměny a stabilizační příspěvky
  • Vzdělávací kurzy a školení pro váš profesní růst
  • Příspěvky na péči o zdraví a volnočasové aktivity
  • Mobilní telefon a další benefity

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Michaela Nagyová
E-mail: michaela.nagyova@manpower.cz
Telefon: +420771287508
ID inzerátu: 791668