Operátor bioplynové stanice

  • Doporučujeme
  • Prostějov
  • HPP

Jedna ze společností našeho holdingu ECO Finance Group provozující bioplynovou stanici, je v samém srdci Hané a stejným způsobem hledáme i naše nové kolegy a prima parťáky, srdcem. Sázíme na přátelské jednání, férovost a rodinnou atmosféru. Pokud Vás tento přístup zaujal, neváhejte se nám ozvat.

Náplň práce

  • Zajištění chodu bioplynové stanice pro vytápění skleníku na rajčata
  • Pravidelná kontrola měřicích a ovládacích prvků
  • Servisní dohled u PC
  • Pohotovostní služby
  • Drobné údržbářské práce na stanici

Požadujeme:

  • Řidičské oprávnění T, výhodou C
  • Strojní průkaz - výhodou
  • Manuální zručnost
  • Zkušenosti s údržbou motorů - výhodou (výměna náplní, filtrů)
  • Dojezdová vzdálenost do 30 minut od Smržic
  • Spolehlivost, ochota a zájem o práci

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání ve stabilní české firmě
  • Moderní pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravu
  • Pravidelná školení
  • Firemní akce
  • Osobní měsíční ohodnocení
  • Vánoční prémie
  • Odměny za doporučení kandidáta až do výše 10.000,- Kč
  • Hledáme zaměstnance na dlouhodobou spolupráci
  • Nástup možný ihned

Těšíme se na Vás!

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Ing. Martina Seidlová
E-mail: martina.seidlova@ecofinance.cz
Telefon: +420 725 744 001