Elektroúdržbář/ Mechatronik - vhodné i pro absolventy

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň

Hledáme absolventy s elektro vzděláním nebo zkušené údržbáře pro údržbu strojů. Pokud hledáte práci přímo v Plzni s dobrou dopravní dostupností a máte vyhlášku 50, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis, protože hledáme právě vás.

Popis pozice

  • údržba a oprava elektrických součástí strojů a výrobních linek
  • pravidelné prohlídky svěřených výrobních strojů a linek
  • vedení záznamů o údržbě
  • dohled a spolupráce s obsluhou strojů a linek
  • zlepšování kritických míst ve výrobním provozu
  • práce ve směnném provozu

Požadavky

  • minimálně SOÚ se zaměřením na elektro
  • zkušenosti s údržbou výrobních strojů a zařízení budou výhodou, ale pokud nemáte, rádi zaučíme
  • vyhláška č. 50/1978 Sb. (min. 5)
  • spolehlivost a manuální zručnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • mzda 38.000 - 48.000Kč (dle zkušeností)
  • pravidelné každoroční navyšování mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • docházkový bonus 5.000 Kč
  • 2x půlroční bonus = plná 13. mzda
  • svozová doprava ze směrů Toužim, Kaznějov, Holýšov
  • pravidelná obnova vyhlášek a oprávnění
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • dotované závodní stravování na všech směnách (výběr ze 7 jídel, cena od 25 Kč)
  • pitný režim na pracovišti zdarma
  • jazykové kurzy nebo rozvoj zaměstnanců v rámci jednotlivých školení
  • Cafeteria system - využijete např. na sportovní aktivity, kulturu nebo dovolenou (4 800 Kč /rok)
  • možnost dalšího profesního růstu
  • důkladné zaškolení na pozici

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 45 000–53 000 Kč
Kontaktní osoba: Vanesa Vítová
E-mail: vanesa.vitova@manpower.cz
Telefon: +420725807307
ID inzerátu: 791761