Připojte se k nám jako kontrolor/ka kvality I 12 km od Valašského Meziříčí

  • Doporučujeme
  • Vsetín
  • HPP
  • nástup 6. 10. 2024
  • Pro absolventy

Přidejte se k našemu týmu v Jablůnce a pomozte nám udržet nejvyšší standardy kvality.  Hledáme kontrolora kvality, který má zrak jako ostříž a pozornost k detailům. Přijmeme zaměstnance na hlavní pracovní poměr do 3 směnného provozu.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Vizuální kontrola a manipulace s lakovanými díly, zejména brzdovými třmeny.
  • Drobné opravy a vedení záznamu o kontrole.
  • Zajištění, že naše služby splňují vysoké standardy kvality.

Co od Vás očekáváme?

  • Fyzickou zdatnost a manuální zručnost.
  • Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu (víkendy volné).

Co Vám nabízíme?

  • Práci na hlavní pracovní poměr (HPP)
  • Příspěvky do benefitního programu Cafeterie (300 Kč měsíčně).
  • Stravenkový paušál v hodnotě 99,– Kč/odpracovaný den (+- 2.000 Kč měsíčně).
  • 2 dny zdravotního volna k řádné dovolené navíc.
  • VIP členství Datart.

Pokud máte zájem stát se důležitou součástí našeho úspěchu a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na Vaši odpověď a společnou cestu za kvalitou!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Benefity

  • Sick days
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Jablůnka 668, 75623 Jablůnka
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy středních škol, Absolventy vysokých škol, Absolventy, 50+
Kontaktní osoba: Pavla Pořická
E-mail: pporicka@rework.cz
Telefon: +420 736 794 701
ID inzerátu: 791801

Ochrana osobních údajů