Asistentka | Nový Jičín

  • TOP zaměstnavatel
  • Nový Jičín

Chcete se stát součástí dynamického týmu, který miluje výzvy a neustále posouvá hranice možného? Hledáme energickou a organizovanou asistentku, která se postará o hladký chod naší kanceláří a bude pravou rukou našich vedoucích.

Popis pozice

  • Správa kalendářů a plánování schůzek
  • Organizace a koordinace firemních akcí
  • Komunikace s klienty a partnery
  • Příprava prezentací, reportů a dalších dokumentů
  • Zajištění administrativní podpory pro tým

Požadavky

  • Multitasking ninja: Dokážete žonglovat s více úkoly najednou a neztratíte přitom úsměv na tváři.
  • Komunikační kouzelník: Umíte efektivně komunikovat jak ústně, tak písemně. Vaše e-maily jsou jako mistrovská díla.
  • Organizační génius: Máte talent na organizaci schůzek, plánování kalendářů a koordinaci akcí.
  • IT guru: Excel, Word a PowerPoint jsou vašimi nejlepšími přáteli.
  • Týmový hráč: Spolupráce vám není cizí a rádi pomáháte kolegům k dosažení společných cílů.

Nabízíme

  • Atraktivní mzda: Víme, že kvalitní práce si zaslouží kvalitní ohodnocení.
  • Moderní pracovní prostředí: Naše kanceláře jsou vybaveny vším, co potřebujete k efektivní práci.
  • Přátelský kolektiv: Jsme tým, který drží při sobě a podporuje se navzájem.
  • Možnosti růstu: Podporujeme osobní a profesní rozvoj našich zaměstnanců.
  • Benefity: Flexibilní pracovní doba, možnost home office, stravenky a další výhody.

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Nikola Šírová
E-mail: nikola.sirova@manpower.cz
Telefon: +420 727 942 197