Seřizovač

  • TOP zaměstnavatel
  • Polička
  • HPP

Popis

Seřizovač

Pro našeho klienta, rostoucí společnost, která patří k významným hráčům v perspektivním non automotive oboru, hledáme vhodného kandidáta na pozici Seřizovače.

Pracovní náplň:

  • Dodržování procesních a výkonových parametrů výrobního procesu (včetně nastavování, seřizování, atd.)
  • Udržování zařízené v dobré kondici, odstraňování problémů v procesu
  • Kontrola životnosti nástrojů, náhradních dílů
  • Odpovědnost za kvalitu vyrobených dílů
  • Zaškolení nových pracovníků ve výrobě
  • Provádění přestavby výrobní linky, zařízení, stroje
  • Příprava a vyhodnocování výrobního KPI, včetně reportování
  • Zodpovědnost za zlepšování procesů ve výrobě
  • Dodržování PO a BOZP
  • Řádné předávání směny
  • Optimalizace nastavení, podílení se na neustálém zlepšování procesů
  • Dodržování bezpečnosti práce, ochrany životního prostředí na pracovišti a ve společných prostorech a podílení se na jejich zlepšování

Požadavky:

  • SO vzdělání s výučním listem v oboru strojírenském (zámečník, seřizovač) nebo elektromechanik, případně SPstrojní - obor strojírenství nebo SPelektrotechnická
  • Praxe na obdobné pozici
  • Přesnost, preciznost
  • Ochotu pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém režimu v 7,5 hod./12 hod. směnách
  • Schopnost analyzovat problémy a rozhodovat se
  • Proaktivní přístup a ochota učit se novým věcem
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost strojírenské technologie výhodou
  • Odolnost vůči stresu
  • Technická a manuální zručnost
  • Jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
  • ŘP na VZV výhodou
  • Výhodou zbrojní průkaz, znalost nebo zájem o principy fungování zbraní a nábojů

Nabízíme:

  • Příplatky za směnný provoz, noční a další dle zákonné legislativy
  • Dovolená 25 dní
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Možnost závodního stravování
  • Zvýhodněný rodinný tarif pro mobilní telefon
  • Příspěvek na dojíždění
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Polička

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Závodní stravování

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.