Finanční manažer/manažerka

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň
  • HPP

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která se zaměřuje na komponenty do domácích spotřebičů, např. uzamykací systémy, senzory a LED osvětlení do praček, myček, sušiček, lednic a sporáků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční manažer/manažerka.

Náplň práce:

  • Vedení týmu finanční a mzdové účtárny
  • Úzká spolupráce s nejvyšším vedením závodu a s centrálou v zahraničí
  • Analýza situace v oblasti hospodářských výsledků, nákladových faktorů a provozních dopadů
  • Definování opatření k dosažení cílů
  • Příprava měsíčních výkazů rozpočtů a prognóz
  • Příprava ročních účetních závěrek a úzká spolupráce s daňovými poradci a auditory
  • Identifikace optimalizace procesů a zlepšování nákladových a výkonnostních struktur ve spolupráci s jednotlivými odděleními
  • Provádění ad hoc analýz pro vedení společnosti a pro různé divize
  • Příprava výpočtů ekonomické efektivnosti se zaměřením na náklady, investice, pracovní kapitál a cash flow

Požadujeme:

  • V– ekonomické vzdělání se zaměřením na controlling/účetnictví
  • Alespoň 5 let profesních zkušeností v oblasti financí/controllingu v mezinárodně působící společnosti.
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Sebevědomé vystupování, silné komunikační dovednosti, nadšení, přesvědčivost a podnikatelské myšlení
  • Vysoký smysl pro odpovědnost a praktické myšlení
  • Schopnost pracovat pod tlakem a myslet analyticky
  • Vysokou úroveň schopnosti týmové práce
  • Sebevědomou komunikaci v angličtině, popř. i němčině

Nabízíme:

  • Služební automobil po zkušební době
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost občasného Home office
    1. mzdu
  • Každoroční růst mzdy
  • Roční odměny za splnění cílů
  • Plat 100 000 – 120 000 Kč
  • Lokalita: Plzeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost home office
  • 13. plat
  • Auto i k soukromým účelům

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.