Elektrikář s nástupním bonusem 40.000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Mošnov

Hledáme šikovného elektrikáře, který by chtěl okamžitě skočit do našeho kmene!

Pokud máš rád elektriku a chceš se stát kmenovým zaměstnancem u klienta v Mošnově , ozvi se nám!

Nástup je ihned do kmene s bonusem 40.000 Kč!

Popis pozice

  • Seřizování aopravy výrobních linek
  • Provádění pravidelných kontrol funkčnosti astavu opotřebení
  • Podpora při vylepšování linek avýrobních procesů
  • Vedení technické dokumentace technologií dle skutečného stavu
  • Evidence prováděných pravidelných kontrol aseřízení

Požadavky

  • Platnou vyhl. 50/1978 Sb §6
  • SŠ s vyučením
  • Orientaci ve slaboproudé elektrotechnice
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení + příplatky dle ZP
  • Dotované závodní stravování (oběd za 25 Kč)
  • Odměny ke mzdě
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Autobusová doprava zdarma
  • Smlouva na HPP
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práce v moderní výrobě

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Zuzana Kostková
E-mail: zuzana.kostkova@manpower.cz
Telefon: +420 731 634 084