Strojní Engineer (procesy a technologie)

  • TOP zaměstnavatel
  • Rakovník

Pro výrobní společnost v Rakovníku hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Strojního engineera.

Popis pozice

  • Účastní se / vede industrializační procesy pro nové nebo stávající projekty
  • Vyhodnocuje stávající výrobní procesy a zavádí zlepšovací a optimalizační workshopy (layout, pracovní podmínky, používání vybavení, odstraňování překážek, analýzy variability …)
  • Provádí procesní změny za účelem zvýšení produktivity a efektivity výrobních procesů
  • Vytváří a sleduje akční a projektové plány, aktualizuje výrobní dokumentaci
  • Je zodpovědný za layoutu pracovišť, provozních předpisů, hlavních dat v SAPu, výrobních norem atd.

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického směru výhodou
  • Praxe na obdobné pozici v automotive oblasti velkou výhodou
  • Znalost výkresové a výrobní dokumentace, technické myšlení
  • Anglický jazyk – minimální úroveň B2; německý jazyk výhodou
  • Znalost práce s PC (MS Office, MS Outlook), znalost SAP výhodou
  • Samostatnost, proaktivita, pozitivní přístup
  • Dobré komunikační dovednosti
  • ŘP „B“ – aktivní řidič
  • Týmový hráč

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou.
  • 25 dní dovolené, home office, možnost čerpání přesčasových hodin.
  • Velký potenciál pro osobní i profesionální rozvoj.
  • Široký záběr napříč celou firmou, práce na projektech pro top automobilové firmy.
  • Dotované závodní stravování.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Odměny za pracovní výročí a životní jubilea.
  • Placená volna při osobních překážkách nad rámec zákona.
  • Přátelská firemní atmosféra, možnost předkládat vlastní návrhy na zlepšení.

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Miroslav Koželuh
E-mail: miroslav.kozeluh@manpower.cz