Montážní dělník | Liberec | 2 směny

  • TOP zaměstnavatel
  • Liberec

Pojďte pracovat pro stabilní společnost v polovodičovém průmyslu.

Hledáme kandidáty na montážní práce v čistém prostoru.

Popis pozice

  • příprava trubek dle výkresové dokumentace (měření, ohýbání, řezání, ...)
  • montáž komponentů a jejich zapojení,
  • kontrola kvality dle montážní dokumentace a protokolů,
  • vedení evidence postupů v elektronické podobě,
  • spolupráce skolegy vtýmu.

Požadavky

  • manuální zručnost (ideální zkušenosti s prací se dřevem nebo plasty),
  • zkušenosti s prací na montáži nebo ve výrobě,
  • technické vzdělání – výhodou,
  • orientaci ve výkresové dokumentaci – výhodou,
  • schopnost ovládat tablet a dotykové obrazovky,
  • spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost.

Nabízíme

  • mzda s prémiemi 179,40 Kč/hod.,
  • rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou,
  • 2 směnný provoz (ranní a odpolední směna),
  • 1 týden placeného volna navíc,
  • podrobné zaučení během prvních pár týdnů,
  • stravenky ve výši 140 Kč,
  • příspěvek na dopravu i pro liberecké,
  • hrazenou Multisport kartu nebo peníze na Pluxee kartu,
  • přenosné permanentky na hokej, fotbal, ZOO.

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Zuzana Konopáčová
E-mail: zuzana.konopacova@manpower.cz
Telefon: +420 602 437 489