Elektromontér/elektrotechnik i bez praxe na 1 směnu

  • TOP zaměstnavatel
  • Třebíč

Hledáme zaměstnance s elektro vzděláním a vyhláškou č. 5 do stabilní a spolehlivé společnosti s výrobní halou přímo v Třebíči. Máme zájem o zkušené elektrikáře a elektrotechniky, ale i mladé absolventy po škole, kteří mají nadšení a chuť do práce. O své zaměstnance pečujeme a nabízíme možnost vybrat si práci přesně podle svých představ.

Popis pozice

  • Zapojení elektrických obvodů v kogeneračních jednotkách, které slouží jako zdroje energie
  • Montáž dle schémat
  • Zapisování dokumentace a popisků
  • Vizuální kontrola zapojení
  • Práce jen na ranní směnu, Po-Pá, bez přesčasů

Požadavky

  • Alespon výuční list v oboru elektro
  • Min. § 5 Vyhlášky 50/1978 Sb. nebo NV 194/2022 Sb.
  • Praxe není nutná, absolventy rádi zaučíme

Nabízíme

  • Nástupní mzda 30-33.000 Kč
  • Pro zkušenější elektrikáře možnost kariérního postupu a lepší mzdy
  • 25 dnů dovolené, 3 sickdays
  • Multisport karta
  • Možnost vzdělávání a certifikace na náklady firmy
  • Jazykové kurzy
  • Odměna za doporučení
  • Nápoje na pracovišti
  • Zvýhodněný tarif
  • Výhodná nabídka elektřiny a plynu

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–33 000 Kč
Kontaktní osoba: Viktoriya Borshchevska
E-mail: viktoriya.borshchevska@manpower.cz
Telefon: +420 731 634 083
ID inzerátu: 791936