Montážní dělník pro zakázkovou výrobu - mimo automotive

  • TOP zaměstnavatel
  • Liberec

Pro našeho klienta, firmu, která vyrábí různé komponenty pro polovodičový průmysl a čipy, nyní hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na montážní práce.

Je Vám blízká práce s výkresovou dokumentací?

Jste manuálně zručný/á?

Pak byste mohl/a být to pravé :)

Popis pozice

  • měření, ohýbání a řezání trubek podle výkresové dokumentace
  • montáž jednotlivých komponentů
  • průběžná kontrola jednotlivých vyrobených dílů
  • práce s tabletem a PC
  • spolupráce s ostatními kolegy v týmu

Požadavky

  • předchozí zkušenost ve výrobě (ideálně práce s plasty/dřevem)
  • SOU nebo SŠ - ideálně v technickém oboru
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • schopnost ovládat tablet a dotykové obrazovky
  • ochota pracovat na 2 směny (ranní a odpolední směna)

Nabízíme

  • nástupní mzda 138 Kč/hod, 30 % prémie
  • zajímavá pracovní náplň mimo automotive v zakázkové výrobě
  • stravenky ve výši 140 Kč
  • příspěvek na dopravu
  • práce na 2 směny (ranní a odpolední)
  • 1 týden placeného volna navíc,
  • hrazenou Multisport kartu nebo peníze na Pluxee kartu,
  • rodinné benefity - vstupenky na fotbal, do IQLandie nebo do Zoo

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Kateřina Gold
E-mail: katerina.gold@manpower.cz
Telefon: +420 602 692 089