Zedník

  • Doporučujeme
  • Plzeň-město

Hledáme spolehlivé zaměstnance na pozici zedník, stavební dělník. K výkonu této pozice je potřeba zručnosti, pevné zdraví, dobrá fyzická zdatnosti a dobrá nálada, která doplní náš kolektiv J

Náplň práce:

  • provádění zednických a stavebních prací (možnost zaučení)
  • výstavba opěrných zdí, základů
  • pokládka kanalizačních prvků, retenčních nádrží, atd.

Požadujeme:

  • preciznost a samostatnost
  • schopnost týmové práce
  • aktivní a zodpovědný přístup
  • řidičský průkaz sk. B výhodou
  • fyzickou zdatnost

Nabízíme:

  • plnohodnotné stavařské zázemí
  • práci na HPP po celý rok bez sezónních výkyvů
  • odpovídající finanční a věrnostní ohodnocení, prémie
  • pět dnů dovolené navíc
  • sleva na firemní výrobky
  • přátelská pracovní atmosféra
  • odborné zaškolení
  • podpora profesního a osobního rozvoje
  • možnost zaučení na stavebních strojích nebo rozšíření řidičského oprávnění sk. C na náklady firmy
  • odměna za doporučení nového zaměstnance
  • nástup dle dohody

Požadavky

  • Jiná způsobilost

Benefity

  • Ubytování
  • Dovolená 5 týdnů

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–45 000 Kč
Pracoviště: Losiná 18, 332 04 Nezvěstice
Kontaktní osoba: personalista personalista
E-mail: personalista@apb-plzen.cz
Telefon: +420 724 430 791,800 513 513
ID inzerátu: 791949