Elektrikář - nástup do KMENE

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrov

Hledáme zručného a spolehlivého elektrikáře pro našeho klienta v Ostrově nad Ohří, významného výrobce vnějších lakovaných klik do automobilového průmyslu.

Popis pozice

  • Zajištění plynulého chodu směny - opravy, údržba a odstraňování poruch zařízení
  • Podílení se na plánované a preventivní údržbě zařízení
  • Zajištění plynulého předání a přebrání směny
  • Práce podle elektro dokumentace

Požadavky

  • středoškolské vzdělání technického zaměření (elektrostrojní - zakončeno maturitní zkouškou/výučním listem)
  • vyhláška 250/2021 Sb.§5
  • ochotu pracovat v 3 směnném či nepřetržitém provozu
  • znalost čtení technické dokumentace (elektro, pneu, hydrauliky)
  • spolehlivost a cit pro detail

Nabízíme

  • ZDARMA doprava z vybraných lokalit
  • ZDARMA obědy ve firemní restauraci
  • příplatek za směnnost až 5.000 Kč
  • nadstandardní příplatek za práci přesčas
  • roční bonus
  • pravidelné navyšování mezd + možnost zvýšení mzdy na základě dosažené kvalifikace
  • 20 dní dovolené + 5 dní osobního volna
  • nejmodernější technologie a příjemné pracovní prostředí
  • možnost kariérního růstu

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Hana Jančárková
E-mail: hana.jancarkova@manpower.cz
Telefon: +420 607 006 028
ID inzerátu: 791966