Poradce/poradkyně v oblasti životního prostřední - Enviro specialista/ka

  • Vsetín
  • HPP
  • nástup 8. 7. 2024

Hledáme pracovníka na pozici - Poradce v oblatsi životního prostředí pro menší dynamicky se rozvíjející firmu, která se zabývá se energetickou problematikou a životním prostředí.

POŽADUJEME: VŠ nebo SŠ vzdělání (např. energetika, ochrana životního prostředí nebo jiný enviromentální, příp. technický obor). Zkušenosti s ČSN EN ISO 14001 výhodou, ne však podmínkou. Pokročilá znalost MS Office podmínkou (zejména MS Word a Excel); analytické a logické myšlení, spolehlivost, samostatnost; zájem o práci v našem oboru a schopnost učit se nové věci; řidičský průkaz skupiny B.

NÁPLŇ PRÁCE: Zpracování enviro posudků a studií, vodních auditů v návaznosti na
metodické pokyny, směrnice a normy ochrany životního prostředí. Implementace ISO 14001.

NABÍZÍME: Náročnou, ale zajímavou a stabilní práci v dynamickém týmu prosperující
společnosti; platové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem; přátelský a
pracovitý tým; příjemné pracovní prostředí; moderní pracovní nástroje; možnost neustálého
vzdělávání a zvyšování odborné kvalifikace; bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů.

DALŠÍ BENEFITY: Bonusy/odměny.
Příspěvek na stravování a volnočasové aktivity, vzdělávací kurzy a školení, mobilní telefon, notebook, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, možnost občasné práce z domova, možnost neplaceného volna.

PRVNÍ KONTAKT: Výhradně e-mailem na: p.studenska@energyprukaz.cz
Do výběrového řízení zařadíme kandidáty, kteří dodají aktuální CV a motivační dopis.
Vhodné kandidáty budeme kontaktovat telefonicky a pozveme na osobní pohovor.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Umístění pracovní pozice

AB Solartrip s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–40 000 Kč
Pracoviště: Jiráskova 701, 75501 Vsetín
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Mgr. Pavla Studenská DiS.
E-mail: p.studenska@energyprukaz.cz
ID inzerátu: 792131

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.