Personalista/ka

  • TOP zaměstnavatel
  • Žatčany
  • HPP

Pro našeho klienta, českou společnost, která vyrábí vysoce kvalitní koupelnové doplňky a výrobky, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Personalista/ka.

Vaše náplň práce:

  • řízení náborového procesu (nadefinování pozic, inzerce, komunikace s kandidáty, pohovory, pracovní nabídka, příp. spolupráce s personálními agenturami), včetně kontroly adaptace nových zaměstnanců
  • zajištění potřebné dokumentace a smluv v rámci onboardingu, životního cyklu zaměstnance a offboardingu (vstupní formulář, pracovní smlouvy, dodatky, mzdový výměr, výpovědi, evidence lékařských prohlídek apod.)
  • pravidelná kontrola docházky a její finální příprava pro účetní oddělení
  • spolupráce napříč odděleními (zejména s marketingovým a ekonomickým oddělením)
  • organizace školení a komunikace s externími dodavateli
  • pravidelná účast na poradách a reporting vedení společnosti
  • práce s MS Office (Word, Excel), interní systém Helios, docházkový systém Alveno

Očekáváme:

  • S/Vvzdělání
  • alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici
  • český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office, interní systém Helios – budete zaškoleni)
  • velmi dobré organizační schopnosti a schopnost si určit priority
  • aktivní přístup k zadaným úkolům a schopnost vyřešit nastalé situace
  • komunikativní osobnost, příjemné vystupování
  • samostatnost, ale i schopnost práce v týmu

Nabízíme:

  • zázemí rodinné společnosti s přátelským kolektivem kolegů
  • práce na HPP, plný úvazek
  • pomoc při zapracování od zkušené kolegyně samozřejmostí
  • nástupní plat 35 000 – 40 000 Kč (dle Vašich zkušeností), po kompletním zapracování možnost navýšení
  • 25 dní dovolené po roce ve společnosti
  • 2 sick days po půl roce společnosti
  • příspěvek ne penzijní připojištění
  • stravenky
  • možnost slev při zakoupení firemních produktů
  • mimořádné odměny za odpracované roky ve společnosti
  • pružná pracovní doba, pevná část 7:30 – 14:00h
  • po zapracování možnost občasné práce z domova po domluvě se svým šéfem
  • firemní akce a večírky
  • nástup možný ihned
  • kanceláře: Žatčany (bezproblémové a zdarma parkování před kancelářemi společnosti)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Výrobky a služby se slevou
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Sick days
  • Firemní akce

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.