Projektový inženýr ve strojírenství (až 60 tisíc)

  • TOP zaměstnavatel
  • Zlaté Hory

Hledáme kolegu (či kolegyni) pro zavádění nových projektů do výroby. Umíte komunikovat, koordinovat běh věcí a hlídat, zda se termíny včas plní? Máte technický background? Potom nám pošlete životopis, ať se můžeme potkat.

Popis pozice

  • Koordinace zavádění nových projektů do výroby
  • Spolupráce s lidmi z výroby, vývoje, kvality
  • Komunikace se zákazníkem
  • Dohled nad plněním termínů

Požadavky

  • Technické vzdělání
  • Čtení technické dokumentace
  • Praxe je bonus

Nabízíme

  • Mzdu až 60 tisíc
  • Bonusy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Závodní jídelnu
  • Podporu vzdělávání a růstu
  • A další firemní benefity

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Žůrková
E-mail: tereza.zurkova@manpower.cz
Telefon: +420 733 626 275