Finanční ředitel

  • TOP zaměstnavatel
  • Nový Jičín

Hledáme zkušeného kandidáta na pozici finančního manažera. Pokud máte bohaté zkušenosti v oblasti financí, vedení týmu a připravování finančních plánů, máme pro vás jedinečnou příležitost!

Popis pozice

  • Dohled nad finančními operacemi a činnostmi celé divize společnosti, včetně účetnictví, rozpočtování, finančního reportingu a analýz
  • Vypracování a realizace dlouhodobé finanční strategie pro jednotlivé společnosti v divizi
  • Řízení cashflow, investic a finančních rezerv
  • Zpracování reportů pro vlastníky společnosti
  • Úzká spolupráce s finančním týmem, řediteli jednotlivých společností divize a vedením celé společnosti
  • Monitoring hospodaření a implementace opatření pro optimalizaci nákladů, motivaci zaměstnanců a hodnocení jejich výkonu

Požadavky

  • Vzdělání ekonomického směru
  • Min. 10 let praxe v oblasti financí, z toho alespoň 5 let na vedoucí pozici
  • Výborná znalost finančního plánování a řízení rizik
  • Silné analytické schopnosti a orientace na detail
  • Plynulá znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lenka Hermannová
E-mail: lenka.hermannova@manpower.cz
Telefon: +420703865348