Hlavní účetní s AJ nebo NJ na úrovni B1 (hl. psaná forma)

  • TOP zaměstnavatel
  • Vyškov

Do německé výrobní společnosti, která má pobočku ve Vyškově, hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který převezme stabilní tým finančních účetních a postará se o správné a včasné účtování.

Bydlíte v okolí Vyškova, máte praxi na obdobné pozici a domluvíte se anglicky nebo německy alespoň na mírně pokročilé úrovni? V takovém případě nejspíš hledáme právě Vás!

Popis pozice

  • Vedení a motivace menšího týmu finančních účetních
  • Zodpovědnost za správné a včasné účtování
  • Rozdělování a kontrola práce účetních
  • Řešení náročnějších a problematických účetních případů
  • Příprava a kontrola daňových přiznání
  • Zpracování měsíční a ročních závěrek, výkazů, statistik a přehledů

Požadavky

  • Máte praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Orientujete se v účetnictví i v daňových zákonech
  • Výhodou je zkušenost s vedením menšího týmu
  • Domluvíte se anglicky nebo německy (komunikace se zahraničním vedením)

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi
  • Finanční odměny
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Parkování pro zaměstnance
  • Skvělou dostupnost MHD
  • Zaměstnanecké akce

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Sára Sirá
E-mail: sara.sira@manpower.cz
Telefon: +420 773 769 208