OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | odvětví staveb | atraktivní mzda + HO

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Hledáme obchodně technického zástupce/zástupkyni, kterého/kterou bude bavit obchod ve stavebním odvětví. Stabilní mezinárodní společnost s výborným renomé v ČR rozšiřuje portfolio produktů. Pokud vás baví akvizice a propagace nové značky, dejte mi o sobě vědět. Těšit se můžete na atraktivní mzdu, kvartální bonusy a zajímavé projekty.

Popis pozice

  • Rozjezdzastoupení nové značky v ČR(pod záštitou a brandem mateřské společnosti)
  • Nové akvizice a podílení se na celkovém růstu podílu na trhu
  • Provádění technické konzultacepřímo v terénu, příprava a realizace školení, přednášek v rámci propagace produktů společnosti
  • Práci v systému CRM, příprava reportů
  • Spolupráce na projektech, udržování si přehledu o plánech a realizacích nových projektů
  • Průběžné sledování trhu a konkurence
  • Plnění KPIs a ročního plánu
  • Správa Moravy

Požadavky

  • Vzdělání nejlépe technického směru, ideálně stavebního
  • Zkušenosti v obchodu min. 3 roky
  • AJ na komunikativní úrovni, min. B2
  • Orientace na trhu se stavebními materiály výhodou
  • Technické myšlení, orientace se ve stavební dokumentaci
  • Proaktivní a inovativní přístup

Nabízíme

  • Atraktivní fixní mzda
  • Kvartální bonusy
  • Práce formou home office a v terénu
  • Služební vůz
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Cafeterie
  • Stabilita a dobré jméno na trhu

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Michaela Hýblová
E-mail: michaela.hyblova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 274