Výpočtář / Simulační inženýr ve strojírenství | Nadprůměrná mzda + možnost částečného HO

  • TOP zaměstnavatel
  • Zlín

Jsme inovativní technologická firma a hledáme posilu v podobě simulačního inženýra. Máte v kapse diplom ze strojírenství a umíte provádět výpočty - třeba za pomoci programu Ansys, nebo jiného? Ať už jste právě vyšli školu, nebo jste mazák s praxí, rádi se s vámi potkáme. Nabízíme velmi dobře zaplacenou pozici v přátelském týmu a možnost částečného home office v případě, že to k nám na Zlínsko máte daleko.

Popis pozice

  • Budete provádět výpočty a zkoušky
  • Úzce budete spolupracovat s konstrukcí a technologií
  • Účast na různých vývojových projektech

Požadavky

  • VOŠ/VŠ strojírenství / PC podpora atp. (například FSI VUT apod.)
  • Používáme Ansys (ale můžete ovládat jiný program)
  • Aj je bonus

Nabízíme

  • Velmi motivující mzdu
  • Flexibilitu pracovní dobu
  • Pokud jste z daleka, můžeme se pobavit o možnosti částečného home office
  • Firemní jídelna
  • Příspěvky na stravování
  • Podpora týmu a zaškolení
  • Různorodá zajímavá práce v silné inovativní firmě

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Tereza Žůrková
E-mail: tereza.zurkova@manpower.cz
Telefon: +420 733 626 275
ID inzerátu: 793083