VÝROBNÍ MISTR | Karvinsko

  • TOP zaměstnavatel
  • Rychvald

Do stabilní výrobní společnosti hledáme výrobního mistra na 12h směny, krátký dlouhý týden. Těšit se můžete na atraktivní mzdu a řadu benefitů!

Popis pozice

  • zodpovídat za chod výrobní linky na 12h směně (krátký, dlouhý týden)
  • vedení menší skupiny podřízených
  • rozdělovat práci týmu
  • kontolovat výsledky a plnit cíle výroby
  • zodpovídat za kvalitu produktů
  • kontrolovat dodržování BOZP
  • vést výrobní záznamy, reporting manažerovi výroby

Požadavky

  • praxe ve výrobní společnosti min. 5 let
  • znalosti práce na PC (MS Office na uživatelské úrovni)
  • ochota práce na směny krátký dlouhý týden
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • autoritativní vystupování, silná osobnost

Nabízíme

  • atraktivní mzda (fixní část + příplatky a bonusy)
  • možnost kariérního a platového růstu
  • závodní jídelna s příspěvkem na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek do Cafeterie
  • nástup po dohodě
  • dlouhodobá práce na plný úvazek ve stabilní společnosti

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Michaela Hýblová
E-mail: michaela.hyblova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 274