Kuchař/ka

  • Karlovy Vary
  • HPP
  • nástup ihned

Kontakt: Homoláčová Ludmila Bc., tel.: 773 672 600, e-mail: info@hotel-sirius.cz
Do malého lázeňského hotelu v centru K. Varů hledáme do naší party kuchaře/kuchařku na plný pracovní úvazek.

** Hledáme kuchaře, který:**

  • miluje jídlo, vaření a sleduje nové trendy v gastronomii
  • kope za celý tým a chápe, že hotel funguje jako celek a všichni spolu musí spolupracovat a pomáhat si
  • dokáže pracovat rychle a má rád, když se procesy zefektivňují
  • je pečlivý a skvělá chuť a kvalita jídla je pro něj na prvním místě

Náplň práce:

  • příprava jídel pro hotelové hosty (snídaně, obědy, večeře) a pasantský provoz
  • organizace práce v kuchyni, zodpovědnost za chod a čistotu kuchyně na dané směně
  • dohled nad dodržováním hygienických a bezpečnostních předpisů
  • efektivní využití potravin
  • přejímka, kontrola zboží a uskladnění
  • podílení se na vymýšlení nových receptů a jejich uvedení do praxe
    Pokud jsi to ty, ozvi se nám a můžeme probrat detaily.
    Stravování za 26,- Kč

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Umístění pracovní pozice

VARKA group s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 29 000–33 320 Kč
Pracoviště: Zahradní 407/3, 36001 Karlovy Vary
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Bc. Ludmila Homoláčová
E-mail: info@hotel-sirius.cz
Telefon: 773 672 600
ID inzerátu: 793368

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.