Údržbář pro provoz Židlochovice (M/Ž)

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Brno-venkov
  • HPP
  • nástup ihned

Do pekárenského provozu v Tišnově hledáme řidiče/řidičku na ranní a dopolední rozvoz pečiva a cukrářských výrobků.

OČEKÁVÁME:

  • Schopnot řešit úkony běžné údržby
  • Vyučení v oboru elektro, vyhláška 50/1978 Sb. §6 (výhodou)
  • Fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • Komunikativnost, samostatnost, aktivnípřástup k práci
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Celková správa a údržba nemovitosti a provozu, opravy, výměny, montáže
  • Údržba strojového parku
  • Základní zámečnické a instalaterské práce
  • Občasná práce ve výškách
  • Opravy a údržba elektro instalací, připojování a spouštění strojů
  • Údržba zeleně

  • Různorodou zajímavou práci v pekařském průmyslu
  • Odpovídajícíí finanční ohodnocení
  • Stravenkový paušál 75Kč/pracovní den

Požadavky

  • Řidičský průkaz

Benefity

  • Stravenky

Umístění pracovní pozice

Karlova pekárna s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000–30 000 Kč
Pracoviště: Brněnská 158, 66701 Židlochovice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba:
E-mail: kariera@karlova-pekarna.cz
ID inzerátu: 793663