Skladník - řidič VZV

  • TOP zaměstnavatel
  • Olomouc
  • HPP

Pro našeho klienta, největšího prodejce droždí v České republice a komplexního dodavatele pekařských surovin, hledáme nového kolegu na pozici Skladník - řidič VZV.

Vaše náplň práce:

  • Naskladňování, vyskladňování zboží v chladírenském skladu (0 - 6°C): udržování přehledného uložení zboží a materiálu, spoluúčast při inventurách
  • Příjem a výdej zboží: fyzický příjem (denní řízení VZV) – odpovědnost za stav zboží a množství, evidenční příjem do IS, odsouhlasování příjmů dle objednávek, vychystávání zboží na expedice
  • Udržování pořádku v chladírenském skladu: denní úklidové práce
  • Příjem a výdej palet: třídění a uskladňování vrácených palet, jejich evidence
  • Pracovní doba se po týdnech střídá v časech 6:00 – 14:30h a 8:30 – 17:00h

Očekáváme:

  • Vyučení/Svzdělání
  • Předchozí praxi ve skladu
  • Praxi s řízením VZV
  • Zkušenost se čtečkami
  • Základní znalost MS Office
  • Dobré organizační dovednosti, komunikativní osobnost
  • Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost
  • Samostatnost
  • Výborný zdravotní stav a fyzickou zdatnost

Výhodou pak bude:

  • Osvědčení na řízení VZV
  • Znalost některého IS (nejlépe SAP)
  • Zkušenosti s vjezdovými regály
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní potravinářské společnosti se 170ti letou tradicí
  • Práce na HPP, plný úvazek
  • Prvotní zaškolení a podpora při zapracování od zkušených kolegů samozřejmostí
  • Mimořádné bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na brýle, očkování
  • Flexi pasy
  • Místo výkonu práce: Olomouc (v blízkosti tramvajová zastávka, 10 minut pěšky z vlakového nádraží, v případě dojezdu autem možnost parkování přímo ve dvoře)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na volný čas
  • Sick days

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.