Vedoucí výroby úseku svařování

  • TOP zaměstnavatel
  • Český Krumlov

Hledáme člověka kovaného v technologiích svařování, který rád přichází s novými nápady, zvládne řídit větší výrobní tým a domluví se anglicky nebo německy.

Popis pozice

  • Řízení a koordinace denních výrobních operací
  • Plánování a organizace výrobního procesu
  • Vedení a motivace výrobního týmu, zajištění školení a rozvoje zaměstnanců
  • Implementace a udržování systémů jakosti podle ISO
  • Kontrola dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů
  • Řešení operativních problémů a navrhování opatření pro zlepšení výkonu
  • Reporting výrobních výsledků a výkonů vedení společnosti

Požadavky

  • Technické vzdělání a zkušenosti na obdobné pozici ve výrobním prostředí
  • Znalost výrobních procesů, technologií svařování nutností
  • Silná osobnost se schopností vést a motivovat tým, výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • Dobré analytické schopnosti a schopnost řešit problémy
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Příspěvky, odměny a prémie ke mzdě
  • 5 týdnů dovolené
  • Mimořádné dny volna
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek do cafeterie
  • Příspěvek na stravné
  • Firemní akce
  • Další balíček benefitů

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Marie Valentová
E-mail: marie.valentova@manpower.cz
Telefon: +420 727 924 395