Pracovník/ce podpory servisu

  • TOP zaměstnavatel
  • Praha 8
  • HPP, Zkrácený úvazek

Pro našeho klienta, který působí na českém trhu již více než 25 let v oblasti servisu značkové výpočetní techniky, hledáme novou kolegyni, či kolegu na pozici pracovníka podpory servisu.

Pracovní náplň:

  • Komunikace se zákazníky prostřednictvím e-mailu i telefonu
  • Příjem a výdej zakázek do / ze servisu
  • Tvorba cenových nabídek na placené opravy
  • Fakturace mimozáručních oprav
  • Přebírání, evidence a odesílání balíků

Požadujeme:

  • Minimálně Svzdělání
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Zdvořilé vystupovaní při komunikaci se zákazníky
  • Výbornou znalost češtiny
  • Samostatnost, časovou flexibilitu
  • Ochotu učit se novým věcem

Výhodou:

  • Znalost AJ – občasná komunikace se zákazníky i dodavateli
  • Zkušenosti s účetním SW Pohoda
  • Zkušenosti s vyřizováním reklamací
  • Přehled v oblasti IT technologií

Nabízíme:

  • Práci v příjemném prostředí uznávané společnosti v branži značkové výpočetní techniky
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Mladý a dynamický pracovní kolektiv
  • Účast na pravidelných firemních setkáních
  • Možnost kariérního růstu
  • Pracovní úvazek plný nebo poloviční
  • Plat na plný úvazek 35 000 – 45 000 Kč
  • Místo výkonu práce - Prahu 8 – Libeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Výrobky a služby se slevou
  • Notebook

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.