Vedoucí útvaru IT

  • TOP zaměstnavatel
  • Praha 8
  • HPP

Pro našeho klienta, kterým je jeden z ústavů Akademie věd ČR, zabývající se převážně základním výzkumem, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí útvaru IT.

Náplň práce:

  • vedení týmu cca 3 až 5 IT specialistů
  • odpovědnost za provoz ICT v organizaci
  • odpovědnost za přípravu a správu svěřeného rozpočtu
  • odpovědnost za přípravu technických částí zadávací dokumentace pro výběrová řízení
  • sledování trendů v oblasti ICT
  • analýza potřeb organizace, stanovení vize, cílů a strategie rozvoje ICT, rozpracování vize a cílů do projektů a úkolů
  • řízení projektů
  • komunikace a koordinace se stakeholdery uvnitř organizace
  • komunikace a koordinace s dodavateli zboží a služeb
  • komunikace a koordinace s poskytovateli služeb v rámci AVČR a sdružení CESNET

Požadujeme:

  • ukončené Vvzdělání technického směru nebo Svzdělání s delší praxí na obdobné pozici
  • všeobecný přehled v oblasti ICT (HW/SW, koncová zařízení, servery, datová úložiště, sítě, programovací jazyky, databáze, informační systémy, …)
  • pokročilá znalost práce s kancelářským SW (např. MS Office)
  • pokročilá znalost AJ na komunikativní úrovni
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • schopnost vedení týmu a delegování
  • samostatnost a zodpovědnost
  • schopnost sebevzdělávat a orientovat se v široké škále problematik souvisejících s provozem ICT (ICT technologie, ekonomika, nákup, právo, kybernetická bezpečnost, bezpečnost práce atd.)

Výhodou:

  • praxe na obdobné vedoucí pozici
  • praxe na technické pozici v oblasti provozu ICT
  • zkušenost s hromadnou a centralizovanou správou ICT
  • zkušenost s implementací podnikových informačních systémů a digitalizací procesů
  • orientace v problematice kybernetické bezpečnosti a problematice evropské směrnice NIS2
  • zkušenost s nákupem prostředků ICT podle ZZVZ

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr ve stabilní instituci
  • zajímavé finanční ohodnocení, včetně bonusů
  • 5 týdnů dovolené a sick days
  • flexibilní pracovní dobu (pevná 9:30 – 14:00) a částečný HO
  • stravenky a další benefity
  • místo pracoviště: Praha 8 - Libeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Sick days

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.