Skladník s VZV na 1 směnu

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Hledáme skladníky s praxí na VZV do skladu v Modřicích. Jedná se o samostatnou práci v malém kolektivu s atraktivním fixním platem a bonusy.

Popis pozice

  • Vykládka kamionu pomocí VZV
  • Převoz zboží a zaskladnění
  • Práce se čtečkou
  • Zadávání informací do PC
  • Ranní (5:00-13:00) nebo odpolední (14:00-22:00) směna, možné vybrat si jednu směnu nebo střídat

Požadavky

  • Nutná praxe na VZV, oprávnění jsme schopni vyřídit
  • Samostatný, zodpovědný člověk

Nabízíme

  • Spolupráce na HPP, nebo možnost dočasné brigádní výpomoci na HPP
  • Fixní plat 35.000 + 5.000 bonus za docházku a dobře odvedenou práci
  • Jednorázové bonusy ke mzdě
  • Stravenkový paušál 80 kč/den formou odměny ke mzdě
  • Týdenní zálohy

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–40 000 Kč
Kontaktní osoba: Dominika Náplavová
E-mail: dominika.naplavova@manpower.cz
Telefon: 702 153 283
ID inzerátu: 794400