Hledáme Kuchaře a Číšníky do skvělé Restaurace Na Rychtě.

  • TOP zaměstnavatel
  • Ústí nad Labem

Hledáme nového kolegu kuchaře/ku a číšníka/servírku do vyhlášené Restaurace Na Rychtě.

Jestli jste komunikativní, baví vás práce s lidmi a umíte pracovat v rychlém tempu, rádi vás přivítáme v našem týmu. Jako kuchaři a číšníci budete hrát klíčovou roli v tom, aby naši hosté byli spokojení a rádi se k nám vraceli.

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem s možností nástupu ihned.

Popis pozice

Číšník:

  • pracovní doba: krátký/dlouhý týden
  • obsluha hostů, příprava nápojů
  • konají se u nás různé akce, svatby, konference, přednášky, promoce, takže každý den je rozmanitý

Kuchař:

  • zodpovědnost za sestavování jídelního lístku a vytvoření vhodné skladby pokrmů.
  • příprava a úprava pokrmů
  • aranžování bufetů, banketů, eventů
  • vydávání pokrmů

Požadavky

  • kreativita a schopnost přinášet nové nápady
  • spolehlivost, pracovní morálka a schopnost pracovat v týmu
  • schopnost rychle reagovat a udržovat vysokou úroveň kvality i v náročných situacích
  • předchozí zkušenosti v pohostinství
  • vstřícný a přátelský přístup k hostům

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v úspěšné restauraci
  • příjemné pracovní prostředí a podpora týmového ducha
  • zaměstnanecké benefity a možnost stravování v restauraci

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Jana Maredová Kočárková
E-mail: jana.maredova@manpower.cz
Telefon: +420 604 226 079
ID inzerátu: 794411